Pantaloni tactici urbani UTP (Rip-Stop) Mareste

Pantaloni tactici urbani UTP (Rip-Stop)

Produs nou

Inspirat de cele mai populare modele de pantaloni tactici din lume, oferind in acelasi timp multe solutii inovatoare, Urban Tactical Pants (UTP) de la Helikon Tex Urban Line.

Mai multe detalii

In 7-14 zile.

Prin cumpararea acestui produs se acorda pana la 4 puncte de loialitate. Cosul tau va totaliza 4 puncte care pot fi schimbate intr-un cupon de 4,00 Lei.


424,00 Lei cu TVA

  • XXL

Fisa tehnica

Material50% nylon / 50% bumbac
ÎnchidereFermoare YKK
Buzunareda
VelcroDa

Informatii

Inspirat de cele mai populare modele de pantaloni tactici din lume, oferind in acelasi timp multe solutii inovatoare, Urban Tactical Pants (UTP) de la Helikon Tex Urban Line.
Pantalonii sunt fabricati din bumbac si poliester de inalta calitate cu proprietati flexibile. Cu buzunare multiple si stil la indemana, acesti pantaloni pot fi asezati intre pantaloni civili si ACU-uri de tip lupta, BDU-uri etc.
Pantalonii sunt destinati fortelor armate si agentiilor de securitate, ideali si pentru drumetii, calatorii, alpinism si utilizare zilnica.
Caracteristici:
- talie elastica cu fermoar cu velcro pentru reglare suplimentara
- bucle cheie, inel D sau carabina compatibile
- doua buzunare frontale cu margini intarite pentru cleme
- doua buzunare largi la spate cu acces usor, adaptat pentru utilizarea dump mag
- doua buzunare compacte subtiri din spate pentru cutite pliabile, lanterne, incarcatoare pentru pistoale
- doua buzunare unghiulare, cu talie interna, pentru a ascunde bastoane
- doua buzunare pentru coapse cu fermoar cu fermoar invers YKK destinate sa transporte documente si obiecte personale mici
- doua buzunare cu velcro pentru dispozitiv Smartphone sau incarcatoare AR
- forma „gatului” clasic a pantalonilor limiteaza caderea pantalonilor
- partea din spate este profilat - este divizat si conectat cu pliuri de profilare sub genunchi
- genunchi armati cu compartimente interne pentru genunchi
- mansete cu canale de cablu
- fermoar YKK.

MarimeCircumferinta talie  (cm)Circumferinta talie stretched  (cm)Lungime interior picior (cm)Lungime totala (cm)
S Short788676.2102.5
M Short839176.2103
L Short889676.2103.5
XL Short9310176.2104
XXL Short9810676.2104.5
XXXL Short10311176.2105
XXXXL Short10811676.2105.5
S788681108
M839181109
L889681109
XL9310181110
XXL9810681110
3XL10311181111
4XL10811681114.5
S Long788686114
M Long839186114
L Long889686115
XL Long9310186115
XXL Long9810686116
XXXL Long10311186116
XXXXL Long10811686117
S Extra Long788691119
M Extra Long839191120
L Extra Long889691120
XL Extra Long9310191121
XXL Extra Long9810691121
XXXL Extra Long10311191122
XXXXL Extra Long10811691122



Recenzii

Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

Scrie o recenzie

Pantaloni tactici urbani UTP (Rip-Stop)

Pantaloni tactici urbani UTP (Rip-Stop)

Inspirat de cele mai populare modele de pantaloni tactici din lume, oferind in acelasi timp multe solutii inovatoare, Urban Tactical Pants (UTP) de la Helikon Tex Urban Line.

Viziteaza site-ul Geostore.ro pe ShopMania